Bubnová sekačka na trávu DAKR TEKTON SUNI 2 s dvojitým talířem

Kód: S05612

Detailní popis produktu

Použijte slevový kód: BERU100

Sekačky Tekton se používají nejen pro sečení méně udržovaných luk a zahrad u chalup a rodinných domů, ale i tam, kde je nutné každý den sekat trávu pro hospodářská zvířata. Jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd. Hlavní předností Tektonů je jejich originální konstrukce ve spojení s nízkou váhou a vysokým hodinovým výkonem. Výhodou je kryt nad žacím talířem chránící obsluhu před odletujícími kamínky a nečistotami a zvýšení účinnosti pojezdu.

Celoplošně krytý žací talíř SUNI 2 doporučujeme do neudržovaných míst, kde více než na provedení kvalitního strniště záleží na životnosti a odolnosti v těch nejnáročnějších podmínkách. Talíř střihá trávu v průměrné výši 4 cm a zajišťuje bezpečné kopírování nerovného terénu. Zároveň poskytuje nižší odpor při sečení přerostlé trávy.

Součástí stroje je ochranný rám se sítí, který chrání obsluhu a zároveň umožňuje sledovat to, co zrovna sekáte.

Sekačka TEKTON SUNI 2 je díky své samosvorné dělené nápravě vhodná pro sečení členitých zahrad, jelikož se při zatáčení točí každé kolo zvlášť. Uzávěrka nápravy podtrhává přesné vedení stroje v přímém směru jízdy.

Kombinujte další pracovní nástavce:

  • Jednoduchý talíř, rotační mulčovač MUNI, sněhovou radlici RUNI a různé další ochranné kryty.


  • Součástí stroje je ochranný rám se sítí, který chrání obsluhu a zároveň umožňuje sledovat to, co zrovna sekáte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekačky bubnové
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: