Autorizovaný servis Husqvarna

Jsme autorizovaným servisním střediskem výrobků značky Husqvarna.

  • Servis je prováděn proškolenými autorizovanými techniky.
  • Používáme originální náhradní díly značky Husqvarna

Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat značku Husqvarna. Jedním z nich je, že naše výrobky prodávají pouze autorizovaní prodejci. Pro nás, jako prodejce je spokojenost zákazníků nejvyšší prioritou, zároveň poskytujeme odborné poradenství, profesionální podporu a proaktivní údržbu v průběhu celého životního cyklu výrobku. Pro budování pevného a smysluplného partnerství se zákazníkem je našim závazkem nabízet kvalitní produkty a komplexní řešení.

Naši servisní technici pravidelně aktualizují své znalosti prostřednictvím Univerzity Husqvarna a tak neustále zdokonalují své dovednosti v oblasti servisu a oprav.

V závislosti na modelu, který si vyberete, může být produkt Husqvarna složený z více než tisíce dílů, přičemž je každý z nich vyroben z nejkvalitnějších materiálů a v nejlepším designu. Pouze jejich výměnou za originální díly zajistíte optimální výkon a bezpečnost vašeho zařízení po celou dobu životnosti.

Pro zajištění náhradních dílů pro váš stroj potřebujeme několik informací. Nejlepší se proto vyfotit výrobní štítek produktu. Podle něj pak snadno dohledáme konkrétní náhradní díl.

Předprodejní kontrola

Předprodejní kontrola je zárukou toho, že váš produkt Husqvarna bude dodán ve stavu připraveném k použití. Všechny bezpečnostní prvky produktu byly testovány a jsou plně funkční. Také můžete očekávat, že od svého autorizovaného prodejce Husqvarna obdržíte odpovídající zaškolení na obsluhu produktu.

Průběžný servis

Nepřetržitý servis vašeho stroje minimalizuje riziko neočekávaných výpadků. Služba zahrnuje kompletní kontrolu, počínaje kontrolou funkčnosti jak provozního, tak i bezpečnostního systému. Pro zajištění kvality a integrity vašeho zařízení doporučujeme používat pouze originální náhradní díly Husqvarna. Nakonec technici provedou test funkčnosti, zařízení vyčistí a bude vám předáno spolu s úplným servisním protokolem.

Instalace robotických sekaček Husqvarna Automower

Přestože si můžete vaši robotickou sekačku Automower nainstalovat sami, doporučujeme, abyste si ji námi nechali naistalovat. Máme zkušenosti a absolvovali jsme školení, abychom to zvládli udělat co nejefektivněji. V případě zájmu o instalaci se nás neváhejte kontaktovat.

Servis Husqvarna eshop

×

Splátková kalkulačka ESSOX