Vrácení až po Vánocích

Nebojte se nakupovat vánoční dárky! Můžete je totiž vrátit až v lednu. Připravili jsme pro vás tuto výjimečnou nabídku. Všechny objednávky provedené od 1. listopadu do 24. prosince můžete vrátit bez udání důvodu až do 15. ledna 2021. V každém balíku najdete postup, jak objednávku správně vrátit.

 Vrácení až v lednu blog photo

Podmínky služby vrácení do 15.1.2021

Služba spočívá v tom, že Proprofiky.cz umožní kupujícímu spotřebiteli, který nakoupil v rozmezí od 1. listopadu 2020 do 24. prosince 2020, vrácení zboží zakoupeného u Proprofiky.cz bez udání důvodu do 15.1.2021. Služba není určena pro využití za účelem uplatnění práv z vad zboží.

Službu nemůže využít kupující podnikatel.

Vrácené zboží nesmí nést známky používání, je vráceno ve stejném stavu, jako bylo nakoupeno, spolu s původním obalovým materiálem – bez známek rozbalení.

Samotné vrácení se řídí podle návodu na www.proprofiky.cz/vraceni-reklamace

Kupující je při zakoupení a užívání Služby povinen jednat v souladu se zákonem, těmito obchodními podmínkami a s dobrými mravy, v dobré víře, a nedopouštět se podvodného nebo spekulativního jednání. Kupující zejména nevyužije internetový obchod prodávajícího coby půjčovnu zboží. V opačném případě nastává výluka z povinnosti poskytnutí služby.