Vrácení až po Vánocích

Nebojte se nakupovat vánoční dárky! Můžete je totiž vrátit až v lednu. Připravili jsme pro vás tuto výjimečnou nabídku. Všechny objednávky provedené od 1. listopadu do 24. prosince můžete vrátit bez udání důvodu až do 15. ledna 2021. V každém balíku najdete postup, jak objednávku správně vrátit.

 Vrácení až v lednu blog photo

Podmínky služby vrácení do 15.1.2021

Služba spočívá v tom, že Proprofiky.cz umožní kupujícímu spotřebiteli, který nakoupil v rozmezí od 1. listopadu 2020 do 24. prosince 2020, vrácení zboží zakoupeného u Proprofiky.cz bez udání důvodu do 15.1.2021. Služba není určena pro využití za účelem uplatnění práv z vad zboží.

Službu nemůže využít kupující podnikatel.

Vrácené zboží nesmí nést známky používání, je vráceno ve stejném stavu, jako bylo nakoupeno, spolu s původním obalovým materiálem – bez známek rozbalení.

Samotné vrácení se řídí podle návodu na www.proprofiky.cz/vraceni-reklamace

Kupující je při zakoupení a užívání Služby povinen jednat v souladu se zákonem, těmito obchodními podmínkami a s dobrými mravy, v dobré víře, a nedopouštět se podvodného nebo spekulativního jednání. Kupující zejména nevyužije internetový obchod prodávajícího coby půjčovnu zboží. V opačném případě nastává výluka z povinnosti poskytnutí služby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení