Soutěž o poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč

Soutěž ukončena

Z důvodu změny obchodních podmínek portálu Heureka jsme byli nuceni soutěž předčasně ukončit. Soutěž byla za září slosována a výherce obdržel poukázku. V říjnu už bohužel soutěž nepokračuje. Děkujeme za pochopení.

 

 


Jistě znáte certifikát Ověřeno zákazníky na Heurece. Uděluje se e-shopům na základě recenzí od zákazníků. Pomozte nám získat a udržet si Ověřeno zákazníky tím, že nás po objednávce doporučíte. Poté vás zařadíme do slosování a každý měsíc vylosujeme jednoho výherce kuponu na objednávku v hodnotě 500 Kč.

Pořadatel:

Pořadatelem soutěže je společnost Welding progress s.r.o. se sídlem Královéhradecká 698, 56201 Ústí nad Orlicí, IČO: 28857020, zapsaná: v obchodním rejstříku u krajského soudu v Hradci Králové v oddílu C, vložce číslo 31439 (dále jen „Pořadatel“).

Co můžete vyhrát:

Slevový kupón na objednávku v hodnotě 500 Kč.

Podmínky soutěže:

Soutěž trvá od 1.9.2021 0:00 do 31.10.2021 23:59 30.9.2021 23:59

Účastník soutěže:

Do soutěže zapojíme automaticky každou fyzickou osobu (dále i „Účastník soutěže“), která vytvoří objednávku na e-shopu Proprofiky.cz, povolí zaslání dotazníku Ověřeno zákazníky a po přijetí dotazníku do mailu ho vyplní s odpovědí ‚‚doporučuji’’ a odešle.

Do soutěže budou zahrnuty hodnocení Ověřeno zákazníky, která splňují výše uvedené podmínky a budou přijaty do 31.10.2021.

V případě odstoupení od smlouvy u výherní objednávky, bude tato objednávka ze soutěže vyřazena.

Stornované objednávky nebudou do soutěže zahrnuty.

Zrealizujete-li v době trvání soutěže více nákupů, portál Heureka.cz nemusí rozeslat dotazník Ověřeno zákazníky za každou provedenou objednávku.

Vyhodnocení soutěže:

  • Uskuteční se za každý měsíc trvání soutěže v období mezi 1. a 5. dnem následujícího měsíce. Tzn. za soutěžní období 1.9. - 30.9. 2021 se vyhlásí výherce mezi 1.10. a 5. 10. 2021 apod.
  • Za každý měsíc trvání soutěže vylosujeme jednoho výherce.
  • Výherce vylosujeme prostřednictvím generátoru náhodných čísel.
  • Výherce o výhře budeme kontaktovat e-mailem.

Platnost výherních kupónů: Do 31.12.2021

  • Výherní kupón je možné aplikovat jenom jednou. Pro úplné využití hodnoty kupónu je potřeba udělat nákup v hodnotě přesahující hodnotu kupónu.
  • Výhry není možné vyměnit za peníze.

Přenositelnost kupónů: Výherní kupóny můžete věnovat někomu blízkému jako dárek.

Další sdělení:

Pořadatel si vyhrazuje: právo kdykoli upravit, doplnit nebo změnit podmínky soutěže a právo konečného rozhodnutí ve všech dalších případech, které nejsou podmínkami soutěže upraveny. Všechny změny Pravidel budou účinné jejich zveřejněním na www.proprofiky.cz, neurčí-li Pořadatel jinak.

Pořadatel neodpovídá za nedoručení Oznámení o výhře v případě změny e-mailové adresy Výherce, nedoručení Oznámení o výhře z důvodu přeplnění nebo zrušení e-mailové schránky Výherce, z důvodů ležících na straně příslušného poskytovatele služeb či z jiných důvodů, které neleží na jeho straně. Pořadatel je povinen každého Výherce o jeho výhře informovat jen jedenkrát, a to písemně formou zaslání elektronické emailové zprávy Výherci na e-mailovou adresu Výherce, kterou uvedl při vyplňování formuláře objednávky.

Ochrana osobních údajů se řídí pravidly uvedenými na stránce našeho e-shopu.

Tato Pravidla a právní vztahy mezi Pořadatelem a Účastníky se řídí právním řádem České republiky

×

Splátková kalkulačka ESSOX