Soutěž o poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč

Soutěž ukončena

Z důvodu změny obchodních podmínek portálu Heureka jsme byli nuceni soutěž předčasně ukončit. Soutěž byla za září slosována a výherce obdržel poukázku. V říjnu už bohužel soutěž nepokračuje. Děkujeme za pochopení.

 

 


Jistě znáte certifikát Ověřeno zákazníky na Heurece. Uděluje se e-shopům na základě recenzí od zákazníků. Pomozte nám získat a udržet si Ověřeno zákazníky tím, že nás po objednávce doporučíte. Poté vás zařadíme do slosování a každý měsíc vylosujeme jednoho výherce kuponu na objednávku v hodnotě 500 Kč.

Pořadatel:

Pořadatelem soutěže je společnost Welding progress s.r.o. se sídlem Královéhradecká 698, 56201 Ústí nad Orlicí, IČO: 28857020, zapsaná: v obchodním rejstříku u krajského soudu v Hradci Králové v oddílu C, vložce číslo 31439 (dále jen „Pořadatel“).

Co můžete vyhrát:

Slevový kupón na objednávku v hodnotě 500 Kč.

Podmínky soutěže:

Soutěž trvá od 1.9.2021 0:00 do 31.10.2021 23:59 30.9.2021 23:59

Účastník soutěže:

Do soutěže zapojíme automaticky každou fyzickou osobu (dále i „Účastník soutěže“), která vytvoří objednávku na e-shopu Proprofiky.cz, povolí zaslání dotazníku Ověřeno zákazníky a po přijetí dotazníku do mailu ho vyplní s odpovědí ‚‚doporučuji’’ a odešle.

Do soutěže budou zahrnuty hodnocení Ověřeno zákazníky, která splňují výše uvedené podmínky a budou přijaty do 31.10.2021.

V případě odstoupení od smlouvy u výherní objednávky, bude tato objednávka ze soutěže vyřazena.

Stornované objednávky nebudou do soutěže zahrnuty.

Zrealizujete-li v době trvání soutěže více nákupů, portál Heureka.cz nemusí rozeslat dotazník Ověřeno zákazníky za každou provedenou objednávku.

Vyhodnocení soutěže:

  • Uskuteční se za každý měsíc trvání soutěže v období mezi 1. a 5. dnem následujícího měsíce. Tzn. za soutěžní období 1.9. - 30.9. 2021 se vyhlásí výherce mezi 1.10. a 5. 10. 2021 apod.
  • Za každý měsíc trvání soutěže vylosujeme jednoho výherce.
  • Výherce vylosujeme prostřednictvím generátoru náhodných čísel.
  • Výherce o výhře budeme kontaktovat e-mailem.

Platnost výherních kupónů: Do 31.12.2021

  • Výherní kupón je možné aplikovat jenom jednou. Pro úplné využití hodnoty kupónu je potřeba udělat nákup v hodnotě přesahující hodnotu kupónu.
  • Výhry není možné vyměnit za peníze.

Přenositelnost kupónů: Výherní kupóny můžete věnovat někomu blízkému jako dárek.

Další sdělení:

Pořadatel si vyhrazuje: právo kdykoli upravit, doplnit nebo změnit podmínky soutěže a právo konečného rozhodnutí ve všech dalších případech, které nejsou podmínkami soutěže upraveny. Všechny změny Pravidel budou účinné jejich zveřejněním na www.proprofiky.cz, neurčí-li Pořadatel jinak.

Pořadatel neodpovídá za nedoručení Oznámení o výhře v případě změny e-mailové adresy Výherce, nedoručení Oznámení o výhře z důvodu přeplnění nebo zrušení e-mailové schránky Výherce, z důvodů ležících na straně příslušného poskytovatele služeb či z jiných důvodů, které neleží na jeho straně. Pořadatel je povinen každého Výherce o jeho výhře informovat jen jedenkrát, a to písemně formou zaslání elektronické emailové zprávy Výherci na e-mailovou adresu Výherce, kterou uvedl při vyplňování formuláře objednávky.

Ochrana osobních údajů se řídí pravidly uvedenými na stránce našeho e-shopu.

Tato Pravidla a právní vztahy mezi Pořadatelem a Účastníky se řídí právním řádem České republiky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení