Podívejte se:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

________________________________________________

 

 

 

 

O firmě

Již 22 let dodáváme profesionálům

Společnost  Welding progress s.r.o. vznikla transformací firmy Jan Šilar - Welding progress, která působí na českém trhu od ruku 1993. Původně jsme se  zabývali pouze prodejem a servisem svařovací techniky a přídavných svářecích materiálů.

Od roku 2006 jsme rozšířili sortiment o ruční a elektické nářadí, zahradní a komunální techniku a půjčovnu strojů. Nyní Vám nabízí svoje služby desetičlenný tým odborných prodejců a servisních techniků, kteří Vám rádi poskytnou potřebné informace při výběru zboží. 

Historie firmy

Jsme firma s dlouholetou tradicí prodeje a servisu svařovací techniky.

Začátky servisu svářecí techniky v Ústí nad Orlicí sahají do šedesátých let minulého století, tehdy podnik místního průmyslu KOVENTA zajišťoval opravy svařovacích strojů po celých Čechách.

V roce 1991 jsme servis zprivatizovali a rozšířili svoje služby o prodej svařovací techniky a přídavných svařovacích materiálů.

 

Široký sortiment

Od roku 1995 dodáváme našim zákazníkům kompletní sortiment přídavných materiálů ESAB, v roce 2006 jsme byli zařazeni do sítě autorizovaných prodejců zdrojů ESAB.

Služby zákazníkům poskytujeme v regionu východních Čech, Moravy a kraje Vysočina. Naši obchodní zástupci je pravidelně navštěvují a průběžně s nimi řeší aktuální požadavky a problémy a zajišťují jejich včasné splnění.

 

Odborný servis a zázemí

Odborně školení servisní technici provádějí opravy nejen v dobře vybavené servisní dílně, ale i v terénu přímo v závodě zákazníka.

Před dvěma lety jsme se přestěhovali do nového objektu, který leží na hlavním průtahu městem.

To nám umožnilo výrazně rozšířit sortiment zboží a spektrum poskytovaných služeb.

 

Specializace a doplňkový sortiment

Kromě svařovací techniky máme v nabídce, brusivo, ruční i elektrické nářadí, ochranné pracovní pomůcky, nabíječe autobaterií a vybavení pro autokarosáře.

Určitou specialitou firmy je zaměření na odporové svařování, kde nabízíme sortiment od malých ručních bodovacích kleští až po projekční odporové lisy do výkonu 630 kVA.

 

Profesionalita a prezentace

Zajišťujeme též dodávky odsávacích a filtračních zařízení, svařovacích stolů, polohovadel, svařovacích a dělících automatů. Pro zákazníky, kteří potřebují vykonat nějakou práci nárazově, je určena půjčovna strojů a nářadí.

Firma se pravidelně prezentuje na výstavách a brněnských veletrzích. Tradiční účast máme na nejvýznamější výstavě svařovací techniky Welding, déle na MSV, Autosalonu a Autotecu.