Podívejte se:

 
 
 
 
 
 
 
 

________________________________________________

 

 

 

 

3 nejlevnější robotické sekačky na pozemek do 1000m2

Robotické sekačky jsou dnes dostupné již prakticky pro každého. Již neplatí, že robotická sekačka musí stát 50 000 Kč. Na trhu se objevily robotické sekačky od renomovaných výrobců jako je McCulloch a Gardena, kteří vyšli vstříc zákazníkům s užším rozpočtem. 

 
Představujeme vám nejlevnější robotické sekačky:
 
 

Robotická sekačka na trávu McCulloch ROB RM 600

22 300 Kč

Na pozemek do 600 m2. Průměrně tuto sedmikilovou sekačku s baterií Li-ion nabijete už za 50 minut. S obsluhou vám pomůže informační LCD panel s nabídkou nastavení a klávesnice s 15 tlačítky. Nastavit můžete také PIN kód, alarm, zámek instalace a časový zámek. Software si můžete aktualizovat.

Podívat se na produkt

 


Robotická sekačka na trávu Gardena R40Li

24 990 Kč

Inovativní robotická sekačka GARDENA R40Li seče za vás: poseče trávník sama, zatímco vy si užíváte volného času, nebo pracujete na jiných věcech. Díky jejímu volnému a přirozenému pohybu, sekačka R40Li poseká travnatou plochu o maximální rozloze 400 m2 - efektivně, spolehlivě a bez vyjetých kolejí. Výsledkem je vždy perfektně udržovaný trávník.

Podívat se na produkt

 


Robotická sekačka na trávu McCulloch ROB RM 1000

27 150 Kč

ROB R600 McCulloch poseče travnatou plochu do rozlohy 1000 m2 a může pracovat na svazích se sklonem až 25%. Plně automatická robotická sekačka, kterou lze snadno nainstalovat a programovat, se postará o váš trávník, takže se o něj nemusíte starat vy sami.

Průměrně tuto sedmikilovou sekačku s baterií Li-ion nabijete už za 50 minut. S obsluhou vám pomůže informační LCD panel s nabídkou nastavení a klávesnice s 15 tlačítky. Nastavit můžete také PIN kód, alarm, zámek instalace a časový zámek. Software si můžete aktualizovat.

 
Podívat se na produkt